جبهه فرهنگی

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2» در مراحل پایانی

 

فرهاد عظیما انیمیشن‌ساز و کارگردان انیمیشن «پیام راشل کوری» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، از پایان مرحله رندر انیمیشن سینمایی نبرد خلیج فارس 2 خبر داد.
 
وی افزود: انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس2 (تنگه برمودا)» به نبرد بین نیروی دریایی ایران و نیروی دریایی آمریکا در یک جنگ نامنظم دریایی در آینده می‌پردازد که پیروزی ایران را در پی دارد.
 
عظیما تاکید کرد: این انیمیشن نشان می‌دهد چطور با توانایی خودمان و ایمان قوی بر دشمن غلبه کنیم.
 
کارگردان انیمیشن پیام راشل کوری در ادامه خاطرنشان کرد: این انیمیشن به لحاظ کیفیت و تولید قابلیت آن را دارد که مراتبی بالاتر از جشنواره فیلم فجر را طی کند.
 
همچنین عظیما از تولید یک انیمیشن سریالی تحت عنوان «نبرد خلیج فارس 3» خبر داد و افزود: این انیمیشن یک کار داستانی است و سریالی خواهد بود که آینده ایران را به صورت یک کشور فضایی نشان می‌دهد.
 
وی افزود: در حال حاضر در مرحله نگارش و تحقیقات فیلمنامه این انیمیشن سریالی هستم که پس از پایان انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2 (تنگه برمودا)» این انیمیشن را نیز تولید خواهم کرد.
 
بنابراین گزارش، انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2» در گروه انیمیشن حضرت زهرا(س) و توسط تیمی جوان در حال تولید است و تهیه‌کنندگی این اثر انیمیشن را سازمان هنری رسانه‌ای اوج برعهده دارد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: فارس

پرونده چهار| مرحوم میرزا علی زیرک

پرونده سه| اسلامچیلار

پرونده دو| استاد اسفندیار قره باغی

پرونده یک| مربیان پرورشی

دانلود| جزوات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی می باشد| tabrizjebhe@gmail.com
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .